Şevval Sam D&R Turnesinde  Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Şevval Sam D&R Turnesinde Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Ünlü sanatçı Şevval Sam, ikonik rock şarkılarını alaturka ile buluşturduğu “Rock’ı Severiz” adlı yeni a
Ana Sayfa Haberler 17 Ocak 2022 165 Görüntüleme

ORGANICS by Red Bull: Talent District ile deneyimsel buluşmalar gerçekleşti

Türkiyenin ilk organik içerikli gazlı içecek serisi ORGANICS by Red Bull, birbirinden farklı yetenekleri bir araya getirmeyi sürdürüyor. 10 Ocak’ta başlayan ve tüm hızıyla devam eden ORGANICS by Red Bull: Talent District, 15-16 Ocak tarihlerinde farklı disiplinlerden sanatçıların gün boyu süren sanat, moda, fotoğraf, tasarım, müzik ve gastronomiyi odağına alan sohbet, deneyim ve atölye çalışmaları ile Nef Bebeköyde gerçekleştirildi.

 

Katılımcılarını heykel, baskı, fotoğraf, video, multimedya sanatçılarının dijital eserlerinden oluşan, disiplinlerarası bir buluşmaya davet eden ORGANICS by Red Bull: Talent District, 15-16 Ocak tarihlerinde gün boyu Nef Bebeköy’de gerçekleştirildi. Hafta sonuna yayılan etkinlikler kapsamında, moderatörlüğünü Barış Çakmakçı’nın üstlendiği paneller katılımcılarla buluştu. Herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilen panellerde İpek Eyüboğlu ve Begüm Bitir NFT ve Blockchain, Niyazi Erdoğan, Zeynep Tosun ve Gökay Gündoğdu moda, Dilan Bozyel, Ekin Özbiçer ve Dinçer İşgel fotoğraf, Seda Erciyes müzik, Seda Gazioğlu ve Gönül Nuhoğlu multimedia, Studio Mercado’dan Tuna Mert ve Aslı Abbasoğlu ise tasarım alanında deneyimlerini paylaştı.

 

İki gün boyunca gerçekleştirilen sanat, moda, fotoğraf, tasarım, müzik ve gastronomi odaklı ORGANICS by Red Bull: Talent District’in atölye çalışmalarında ise katılımcılar pek çok farklı alanı, konunun uzmanları ile deneyimleme fırsatı buldu. Katılımcılar, Gönül Nuhoğlu ile üç boyutlu rüzgâr gülü, Sebahat Karcı ile kağıt bitki yapma, Eda Zamanpur ile suluboya teknikleri, Ekin Anıl ile tek çizgi sanatı olarak portreler, Sanki Atölye ile vegan yaşam ve punch gibi birçok farklı atölye ile sanatı deneyimleme ve keyifli zaman geçirme imkanı yakaladı. 

 

ORGANICS by Red Bull; 100 doğal kaynaklardan elde edilen içerikleri dikkat çekici lezzetlerle harmanladığı Simply Cola, Tonic Water, Bitter Lemon, Ginger Ale ve Viva Mate çeşitleriyle, hayatın tadını olması gerektiği gibi çıkarmayı sevenlerle buluşmaya devam ediyor. Organik ve alkolsüz ORGANICS by Red Bull ürünleriyle ilgili detaylı bilgi edinmek isteyenler, organicsbyredbull.com sitesini ziyaret edebilir ya da ORGANICS By Red Bull Türkiye Instagram hesabını takip edebilir. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Magazin Haberleri