Ünlü model,oyuncu Didem Aksu

Ünlü model,oyuncu Didem Aksu

Ünlü model,oyuncu Didem Aksu;İcardi’ye olan hayranlığını her fırsatta belirtiyordu ve her röportajında
Ana Sayfa Haberler 30 Haziran 2024 89 Görüntüleme

OYUNCU MESUT TAYYAR GENÇ YETENEKLERİ KEŞFEDEN BAŞARILI MENAJER GÜNAY ALTAN İLE ANLAŞTI.

Genç oyuncu Mesut Tayyar oyunculukta en önemli ayrıntının “farkındalık” olduğunu ve işe önce kendimizi fark ederek başlamamız gerektiğini vurguladı. Oyunculukta başarılı olmak için hayal ve empati gücünün gerçekten önemli olduğunu vurgulayarak kısa yoldan eğitim almadan yeteri kadar tecrübe sahibi olmadan sadece görüntüsüne güvenerek bir yerlere gelmeye çalışan insanları görüyoruz mutlaka bir yerde patlıyorlar Çünkü her meslekte olduğu gibi eğitim olmadan altından kalkması veya başarılması neredeyse imkansızdır dedi.

Oyunculuk eğitimini  Ayça Kuru Medya okulundan alan  oyuncu bugüne kadar bir çok tiyatro oyununda hem oyuncu hem de tiyatro yönetmeni olarak yer aldı. Şimdilerde ise Bodrum sahnelerinde tiyatro severlerle buluşuyor.

Bugüne kadar rol aldığı projelerde sergilediği başarılı performansıyla kısa sürede yeteneğiyle fark edilen oyuncu, yeni yetenekleri keşfeden başarılı menajer Günay Altan ve cast kordinatörü Merve Demirgan ile çalışmaya başladı.

 Severek yaptığı oyunculukta hedefine emin adımlarla ilerleyen oyuncu, çalışmaya başladığı yeni menajeriyle çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti ‘’Görüşmelerimiz ve audition çekimlerimiz devam ediyor. Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum oyunculukta, kalıcı projelerde karşınızda olmak için çok çalışıyoruz’’ dedi.  .

Yorumlar

Magazin Haberleri