Şevval Sam D&R Turnesinde  Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Şevval Sam D&R Turnesinde Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Ünlü sanatçı Şevval Sam, ikonik rock şarkılarını alaturka ile buluşturduğu “Rock’ı Severiz” adlı yeni a
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin 3 Temmuz 2021 503 Görüntüleme

Paris Hilton ve Türk Kuaför ABD’de Ortak İşletme Kuruyor

Paris Hilton ve Türk Kuaför ABD’de Ortak İşletme Kuruyor

Ünlü moda tasarımcısı, oyuncu ve manken Paris Hilton, Londrada kuaför salonu sahibi olan Samet Zili ile ortak olarak ABDde güzellik merkezi açmaya hazırlanıyor.

Teklifin Paris Hilton’un kendisinden geldiğini söyleyen Türk işletmeci Zili, Instagram hesabından konuyu duyurmasının ardından telefonunun hiç susmadığını ifade etti. Gerek bu konuda tebrik etmek isteyenler gerekse ortak olmak isteyenlerin çokluğundan dolayı gayet memnun olduğunu ifade eden Samet Zili, “Paris Hilton’un teklifini Instagram hesabımda paylaştığımdan beri tabiri caizse hesabım ve telefonum yıkılıyor. Mesajlardan dolayı telefonum kilitlendi desem yeridir. Özellikle Türkiye’deki camiadan gelen telefonlar ve tebrikler o kadar fazla ki hepsine yetişmekte zorlanıyorum. Bu projenin heyecanını benimle paylaşan bütün dostlarıma ve meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye’den İngiltere’ye gitmesi ile birçok fırsatın önüne geldiğini vurgulayan, Paris Hilton ile yapmayı planladıkları ortaklığın da bu minvalde bir gelişme olduğunu ifade eden Samet Zili, “İnsan, mesleğini aşk derecesinde yapınca başarı da kaçınılmaz olarak peşinden geliyor. Genç yaşıma rağmen buralara kadar gelmem işime aşk derecesinde bağlı olmamdan kaynaklanıyor. Saç stili ve tasarımı artık benim işim olduğu kadar yaşama amacım haline geldi. O nedenle işimi aşkla ve tutkuyla yapıyorum. Her gün işe değil hayatıma geri geliyorum. Çalışırken hayat buluyorum, yaşadığımı hissediyorum. Sanırım Paris Hilton da benim bu yönümü gördü ve çok sevdi. O nedenle benimle ortak olmak istediğini söyledi” diyerek mesleğine olan tutkusunun başarısının asıl kaynağı olduğunu ifade etti.

Yorumlar

Magazin Haberleri