Fenomen Zeynep Odabaşoğlu engelli bireyler için Bağcılar’daydı!

Fenomen Zeynep Odabaşoğlu engelli bireyler için Bağcılar’daydı!

Ünlü Fenomen Zeynep Odabaşoğlu Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı’nda düzenlenen ‘Engelsiz Dünya Dostu
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin, Spor 3 Mayıs 2021 251 Görüntüleme

PUBG MOBILE Ulusal Şampiyonası 2021, Türkiye’den Takımları Ağırlıyor

PUBG MOBILE Ulusal Şampiyonası 2021, Türkiye'den Takımları Ağırlıyor

30 NİSAN 2021: PUBG MOBILEPUBG MOBILE Ulusal Şampiyonası’nı duyurdu.

PUBG MOBILE Ulusal Şampiyonası 2021 hızla yaklaşıyor ve ulusal takımlar 240.000 TL’lik ödül havuzundan paylarını kazanabilmek için bu büyük etkinlikte mücadele edecek! Türkiye’den takımlar turnuvaya kayıt olmaları ve çevrim içi rekabet için davet ediliyor. Yeni turnuva serisi, PUBG MOBILE oyuncularının ülkenin en iyi takımlarına karşı mücadele edebilecekleri PUBG MOBILE rekabetçi oyun dünyasına girebilmesine olanak tanıyor.

PMNC* etkinliği, Haziran ayında grup aşamasına ilerleme hakkı kazanacakken güçlü 32 takımı belirleyecek olan 8 günlük çevrimiçi elemeler ile başlayacak. Ardından grup aşamasındaki en iyi 16 takım ise, Türkiye’nin en iyi takımlarını belirleyecek 3 günlük finallerde yer alacak.
*PMNC, PUBG MOBILE Ulusal Şampiyonası’nın uluslararası kısaltmasıdır.

Bu heyecan dolu etkinliğe kaydolmak için esports.pubgmobile.com/pmnc/tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Kayıtlar 30 Nisan’da başlayacak ve 24 Mayıs’ta sona erecek.

04 Haziran – 11 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan PMNC Açık Elemeleri’ne katılmak için bir takımın aynı ülkeden olmak koşuluyla minimum 4 maksimum 6 oyuncudan oluşması gerekiyor.

PMNC Türkiye’nin en iyi 3 takımı, eylül ayında başlaması planlanan PUBG MOBILE Pro League Turkey’in 2. Sezonu’nda yer alma hakkı kazanacak.

PMNC Türkiye, turnuvanın resmi sponsoru olan Xiaomi tarafından desteklenecek.

PUBG MOBILE Esports’un, 2021 boyunca Türkiye’deki turnuvalarının toplam ödül havuzu 400.000 doların üzerinde. 20 Nisan-16 Mayıs tarihleri arasında yayını devam edecek olan PUBG MOBILE Pro League Turkey 1. Sezon (PMPL) ise hali hazırdaki en güncel turnuva.

Xiaomi, 2021 yılı boyunca Türkiye’de düzenlenecek PMCO, PMPL, PMCC & PMNC dahil PUBG MOBILE turnuvalarının tamamı için akıllı telefon sponsoru olacak. Resmi sponsor Xiaomi’nin Redmi Note 10 serisi, kullanıcılara oyun deneyiminin sınırlarına meydan okuma fırsatı sunacak. Şirket bu ortaklığın akıllı telefon felsefesini yansıtmasını ve kullanıcıların oyunun yeni zirvelerine ulaşmasına imkan vermesini bekliyor.

Yaklaşan PUBG MOBILE espor gelişmeleri hakkında daha fazla bilgi almak için Instagram ve Youtube‘da bizi takip edebilirsiniz.

PUBG MOBILE, App Store ve Google Play Store‘dan ücretsiz olarak indirilebilir.

PUBG MOBILE HAKKINDA

PUBG MOBILE’ın temeli 2017 yılında interaktif eğlence dünyasında fırtınalar estirerek fenomen olan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’a dayalıdır. Oyuncular kimin ayakta kalan son kişi olacağını belirlemek ve kozlarını paylaşmak için, 100 kişiye kadar gruplar halinde, uzaktaki bir adaya paraşüt açar. Oyuncular kendi silahlarını, araçlarını ve malzemelerini bulup toplamalı, gittikçe küçülen bir oyun alanına zorlayan, görsel ve taktiksel açıdan zengin bir savaş bölgesinde karşılarına çıkan her rakibi yenmelidir.

Daha ayrıntılı bilgi için FacebookTwitter ve Instagram resmi PUBG MOBILE hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Xiaomi Corporation Hakkında

Xiaomi şu anda dünyanın üçüncü büyük akıllı telefon markasıdır ve akıllı telefonlar ve diz üstü bilgisayarlar hariç olmak üzere, 289.5 milyon akıllı cihazın bağlı olduğu dünyanın lider tüketici AIoT (AI+IoT) platformunu kurmuştur. Yeniliği ve kaliteye eşit şekilde odaklanan şirket, dünyadaki herkesin yenilikçi teknolojiyle daha iyi bir hayatın tadını çıkarmasını sağlamak için dürüst fiyatlarla inanılmaz ürünler üretir.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Magazin Haberleri