'Güneşi Söndürmem Gerek' Filminin Afişi Yayınlandı

'Güneşi Söndürmem Gerek' Filminin Afişi Yayınlandı

Emre Gül’ün uzun süre çok satanlar listelerinde yer alan gençlik romanı ‘Güneşi Söndürmem Gerek’ Sky Film
Ana Sayfa Magazin 27 Ocak 2024 119 Görüntüleme

Renklerin İzinde Kültür ve Sanat Topluluğu’nun “MİTOLOJİ-III” temalı sergisi 25 Ocak’ta Caddebostan Kültür Merkezi’nde sanat izleyicisiyle buluştu.

Topluluk, “MİTOLOJİ-III” üçlemesinin bu son sergisinde farklı toplum ve kültürlerde ön plana çıkmış kahraman ve hikayelere yer veriyor. 34 farklı sanatçıyı buluşturan sergide 65 resim 5 adet heykel çalışması bulunuyor.

Küratörlüğünü Pınar Ülker’ in yaptığı sergi; “Mitoloji” teması aracılığıyla binlerce yıldır bu dünyada yalnız olmadığımızı, insanoğlunun doğadaki yerini ve bu yerden yola çıkarak bir arada yaşamanın nasıl da kolayca mümkün olduğunu anlatmak ve insanlık tarihine yeniden bir selam göndermek istiyor.

Sergilerinin ilkini Bursa’da, ikincisini mitolojinin doğduğu topraklardan biri olan Ayvalık’ta açan topluluk, seriye İstanbul’da devam etmekten dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Mitolojinin büyülü ve masalsı dünyasının anlatıldığı sergi, 31 Ocak 2024 Çarşamba günü akşamına kadar Caddebostan Kültür Merkezi 4. Kat Fuaye alanında izlenebilir.

Açılış: 25 Ocak Perşembe, Saat: 17:00

Sergi Sorumlusu: Pınar ÜLKER / Tel: 0 505 269 50 37

Mail: renklerinizinde@gmail.com

Instagram: renklerin.izinde

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Zirve ‘nin sahibi İrem !

Zirve ‘nin sahibi İrem !

Magazin Haberleri