Ünlü model,oyuncu Didem Aksu

Ünlü model,oyuncu Didem Aksu

Ünlü model,oyuncu Didem Aksu;İcardi’ye olan hayranlığını her fırsatta belirtiyordu ve her röportajında
Ana Sayfa Haberler 4 Temmuz 2024 36 Görüntüleme

S Sport Plus, Red Bull TV’yi Global Yayınlarıyla Türkiye’ye Taşıyor!

Türkiye’nin sadece spor içeriği yayınlayan ilk OTT platformu S Sport Plus, kanalları arasına Red Bull TV’yi ekledi. Gerçekleşen anlaşmayla, izleyiciler artık ekstrem sporlardan break-dansa, motor sporlarından sörfe kadar geniş bir yelpazede spor içeriklerine ulaşabilecek.

S Sport Plus’ın Red Bull TV ile yapmış olduğu anlaşmayla, Türkiye’de ilk kez Red Bull TV’nin global yayınları spor severlerle buluşacak. Spor tutkunları, ekstrem sporlardan break-dansa, motor sporlarından sörfe kadar geniş bir yelpazede eşsiz Red Bull içeriklerini S Sport Plus ayrıcalığıyla takip edebilecek. Birbirinden keyifli programlara ek olarak, Red Bull Cliff Diving Dünya Serisi başta olmak üzere Premier Padel, ÖKK Bike Revolution, Soapbox Race ve çok daha fazlası canlı yayınlarla Red Bull TV’de olacak.

Red Bull TV ile ayrıca; Max Verstappen, Trent Alexander Arnold, Marc Marquez, Pedro Acosta, Mondo Duplantis, Felix Baumgartner, Stefanos Tsitsipas, Elena Rybakina gibi dünyaca ünlü Red Bull sporcularının özel içerikleri de artık S Sport Plus’ta sporseverlerle buluşacak.

S Sport Plus Genel Müdürü Zeynep Acar gerçekleşen anlaşmayla ilgili: ‘’Red Bull TV’nin global yayınlarıyla içerik çeşitliliğimizi artırırken, Red Bull dünyasından milyonlara ilham veren hikayeleri de kullanıcılarımızla buluşturacağız. Türkiye’nin öncü spor yayın platformu olarak, içerik yatırımlarına devam ederken, sporun en eğlenceli ve kapsamlı halini sporseverlere ulaştırmaya devam edeceğiz. Red Bull TV’yi canlı TV kanalları arasına ekleyen Türkiye’deki ilk yayın platformu olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Bu anlaşma, Türkiye’de eğlenceli spor dallarıyla ilgilenenler için büyük önem taşıyor.  S Sport Plus, Red Bull TV ile geniş spor içeriğine erişimi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ilham verici ve eğlenceli sporları izleyicilerin evlerine getiriyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Magazin Haberleri