Duqqan Sahne Hız Kesmeden Konserlere Devam Ediyor

Duqqan Sahne Hız Kesmeden Konserlere Devam Ediyor

Muhteşem mekan bayram konserleri serisinde Ferda Anıl Yarkın ve Ömür Gedik’i ağırladı… İstanbul’un göz
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin, Sağlık 22 Haziran 2021 379 Görüntüleme

SAF GÜMÜŞÜN ETKİSİYLE YÜKSEK KORUMA, SILVER PRO MASK

SAF GÜMÜŞÜN ETKİSİYLE YÜKSEK KORUMA, SILVER PRO MASK

Gümüşün iyileştirici etkisini 14. yüzyılda keşfeden ve Kara Veba salgınını yenen Avrupa, şimdi de Covid-19 ve türevleri için Halter Medikal tarafından üretilen gümüş iplikli Silver Pro Mask’dan faydalanıyor.

İçerisindeki 999 ayar saf gümüş iplikler sayesinde virüs ve bakterilerin yüzeyde tutunmasını engelleyen Silver Pro Mask, yıkanabilen pamuksu kumaşı ile de rahat bir kullanım sağlıyor.

 Antivirüs, antibakteriyel ve antitoksik özelliği ile bilinen gümüş; 999 ayar saf gümüş iplikler şekline getirilerek, OEKO-TEX® sertifikalı sık dokulu pamuksu elyaf kumaşa entegre edildi. Kumaşın özelliği ve maskenin ergonomisi sayesinde rahat solunum sağlayan Silver Pro Mask; cilt ve çevre dostu özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Avrupa standartlarına uygunluğu, koruma değerleri ve kumaş kalitesi, uluslararası çeşitli akredite kuruluşları tarafından da onaylanarak belgelenen Silver Pro Mask; cilde ve yüz anatomisine uyum sağlaması ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kadın ve erkek kullanımına uygun, kırmızı, siyah, beyaz ve mavi renklerdeki Silver Pro Mask’ın;

5-7 yaş ve 8-12 yaş için farklı ölçülerde; Kral Şakir, Canan ve Fil Necati karakterlerinde; kırmızı, beyaz siyah renkleri ile çocuklar için de güvenli ve ergonomik yapısıyla tercih ediliyor.

Boyner, D&R mağazaları ve satış siteleri dışında; Trendyol, Hepsiburada, Morhipo, N11 ve İdefix alışveriş sitelerinden satın alabileceğiniz Silver Pro Mask’ları; www.haltermedikal.com sitesinden özel indirim ve kampanyalarla da alabilirsiniz.

NEDEN SİLVER PRO MASK POST

bb

Print

Yorumlar

Beyaz Haber ajansı
Magazin Haberleri