Beauty of Turkey Kraliçesi Yaren    

Beauty of Turkey Kraliçesi Yaren    

Beauty of Turkey Yarışması’nda final heyecanı Ankara Hilton İn Garden Hotel’de muhteşem bir gecede gerç
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin 17 Eylül 2020 582 Görüntüleme

SANATÇI AKADEMİSYEN ”GÜLŞAH TANRIÖVER”DEN KIRMIZI TEPKİ! DUYGUSAL PAYLAŞIM!

SANATÇI AKADEMİSYEN ''GÜLŞAH TANRIÖVER''DEN KIRMIZI TEPKİ! DUYGUSAL PAYLAŞIM!
Geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu ”Mutluluk” şarkısıyla dikkatleri hızla üzerine çekmeye devam eden sanatçı akademisyen ”Gülşah Tanrıöver” pandemi sürecinde müziğin ve müzisyenin geçirdiği zor dönemlere sosyal medyasında kırmızı tepki gösterdi.
Başarılı sanatçı ”Gülşah Tanrıöver”; müzik sektörünün sekteye uğrayan süreciyle ilgili duygularını şu sözlerle dile getirdi;
”Müzikle iyileşen, can bulan, hayatta kalan ve yenilenen bir müzisyen olarak kendim için ve bu sektöre hizmet veren tüm meslektaşlarım için çok endişeleniyorum. Müzik bir hobi ya da sadece bir eğlence aracı değildir. Müzik; sektöre emek verenlerin geçim kaynağı, ekmek kapısıdır, olmazsa olmazıdır, olmazsa yok oluşlarıdır. Müzik susmasın ki ruhumuzdaki melodiler yok olmasın, müzik mesafeyi sevmez. Müziğin tüm dünyadaki birleştirici gücüne çok güveniyorum, iyileştirdiğine tanık oluyorum ve bu mucizevi gücün her koşulda tüm sağlık kurallarına uyularak devam etmesini ve yok olmamasını diliyorum.”
Uzun süredir MS hastalığı ile mücadele eden ”Gülşah Tanrıöver” pandemi sürecinde hız kesmeden üretmeye devam edeceğini ve müziğin hayattaki en değerli tebessüm kaynağı olduğunu dile getirerek müzik her coğrafyada her mevsimde hiç susmasın diyerek takipçilerini duygulandırdı.
Ek alanı

Yorumlar

Magazin Haberleri