Şevval Sam D&R Turnesinde  Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Şevval Sam D&R Turnesinde Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Ünlü sanatçı Şevval Sam, ikonik rock şarkılarını alaturka ile buluşturduğu “Rock’ı Severiz” adlı yeni a
Ana Sayfa Haberler 31 Mart 2022 190 Görüntüleme

Schneider Electric art arda beşinci yıl Fortune 2022 Dünyanın En Beğenilen Şirketleri listesinde yer aldı

 Schneider Electric, Fortune Dünyanın En Beğenilen Şirketleri listesinde bu yıl beşinci kez yer aldı ve elektronik endüstrisi sektöründe 3. sırada gösterildi.

  • Bu ödül Schneider Electric’in inovasyon, sürdürülebilirlik, çeşitlilik ve katılımcılık ile ilgili taahhütlerindeki başarısını kanıtlıyor. 

 

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümüne liderlik eden Schneider Electric, art arda beşinci kez Fortune’un Dünyanın En Beğenilen Şirketleri listesinde yer aldı. Bu ödül şirketin inovasyon, sürdürülebilirlik, çeşitlilik ve katılımcılık ile ilgili yürüttüğü taahhütlerindeki başarısını kanıtlıyor. 

 

Schneider Electric bu taahhütleri 2005 yılında kurulan Schneider Sürdürülebilirlik Etkisi (SSI) barometresi gibi inisiyatifler aracılığıyla takip ediyor. Şirket ayrıca iklim değişikliği danışmanlık hizmetleri işini genişletti ve 2025'e kadar karbon ayak izlerini yarıya indirmelerine yardımcı olmak amacıyla tedarikçileriyle işbirliği yapıyor. Bu başarılar on yılı aşkın bir süredir çeşitli bağımsız kurumların yürüttüğü ödüller ve listeler aracılığıyla tanınıyor. 

 

Schneider Electric bu yıl elektronik sektöründe üçüncü sırada yer alarak daha elektrikli, dijital ve karbondan arındırılmış bir dünya taahhüdünün altını çizmiş bulunuyor.

 

Bu başarıyı değerlendiren Schneider Electric İnsan Kaynakları Başkanı Charise Le; “Dünyanın En Beğenilen Şirketleri listesinde yer almak önemli bir başarı ve anlamlı hedefimizi ve sürdürülebilirlik ve inovasyon konusundaki taahhütlerimizi gerçek anlamda yansıtıyor. Bununla gurur duyuyoruz ve #SEGreatPeople olarak herkes için ilerleme ve sürdürülebilirlik için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Fortune'un her yıl düzenlenen Dünyanın En Beğenilen Şirketler Listesi'ndeki sıralama, sektörlerinde en yüksek gelir elde eden ABD ve Fortune 500 şirketleri arasında yapılan anketleri temel alıyor. 52 sektörde en yüksek performans gösteren kurumları belirlemek amacıyla bu sektörlerden 3.820 üst düzey yönetici, direktör ve analistin yer aldığı araştırmalar gerçekleştiriliyor. Şirketler yatırım değeri ve yönetim kalitesinden ürünler, sosyal sorumluluk ve işveren olarak tercih edilmeye kadar uzanan dokuz kriter temelinde değerlendiriliyor.

 

Schneider Electric, bu yılki sıralamada ‘inovasyon ve ürün’ ve ‘hizmet kalitesi’ kriterkerinde yüksek puanlar aldı.

 

Bu ödülün öncesinde Schneider Electric art arda 11 yıl Corporate Knights Global 100 en sürdürülebilir şirketler listesinde yer aldı ve dört ESG 2021 listesine girdi. CDP İklim Değişikliği A Listesi ve Dow Jones Sürdürülebilirlik Dünya Endeksi de bu listeler arasında yer alıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Yazmadığın koda güvenme

Yazmadığın koda güvenme

Magazin Haberleri