Fenomen Zeynep Odabaşoğlu engelli bireyler için Bağcılar’daydı!

Fenomen Zeynep Odabaşoğlu engelli bireyler için Bağcılar’daydı!

Ünlü Fenomen Zeynep Odabaşoğlu Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı’nda düzenlenen ‘Engelsiz Dünya Dostu
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin, Video Galeri 28 Mart 2021 115 Görüntüleme

Şebnem Toker Kurguladığı Çalışmasıyla Kişiye Özel Koçluk Araçları Kullanıyor

Şebnem Toker Kurguladığı Çalışmasıyla Kişiye Özel Koçluk Araçları Kullanıyor

Pandemi, ardı arkası kesilmeyen kriz haberleri, günlük yaşamın giderek ağırlaşan zorunlulukları derken iyice sıkışan ruhsal ve zihinsel halimizi iyileştirmek için yepyeni bir atölye kurgulayan Şebnem Toker, Yaşamın Direksiyonunda adını verdiği çalışmasında koçluk araçlarını, meditasyon tekniklerini ve enerji pratiklerini bir araya getiriyor.

Şebnem Toker 20 yıllık kurumsal yaşamında üst düzey yönetici asistanlığı yapan ve kariyerinde son olarak meslek eğitimleri de veren biri. Geçtiğimiz yıl, kişisel gelişim alanında da eğitimler vermeye başlayan Toker, uzun yıllar boyunca aldığı eğitimler sonunda şimdi kendi kurguladığı atölyesinde katılımcılarıyla öz motivasyon, enerji yenileme, hedef haritası ve kişinin atılımlarını engelleyen öz yargılar üzerinde çalışıyor.

Yaşamın Direksiyonunda Atölye Çalışması Sıra Dışı Yöntemler İçeriyor

Meditasyon, gevşeme teknikleri, sezgiselliği besleyen özel yöntemler, araçlarla koçluk, enerji çalışmaları, kahraman kartları ve antagonistinle tanışmak gibi özel başlıklardan oluşan Yaşamın Direksiyonunda ile ilgili olarak Şebnem Toker şunları söylüyor, “İlginç, eğlenceli ve müthiş kişisel keşiflerin yapıldığı bu altı haftalık süreci kurgularken hem sağaltıcı hem de enerji yükseltici olmasını hedeflemiştim. Bana kalırsa gündelik yaşamın kalabalığı içinde kendimizi ve kendimizle temas kurmayı çok fazla es geçiyoruz. Oysa küçük anlar, kısa molalarla tıpkı bir sevgiliyle buluşur gibi kendimizle buluşabilmeliyiz.”

Etiketler:

Yorumlar

Magazin Haberleri