Dijital sağlık denince akla yapay zeka geliyor

Dijital sağlık denince akla yapay zeka geliyor

Dijital Sağlık Derneği (DİSADER), sağlık profesyonelleri arasında gerçekleştirdiği dijital eğilim anketi
Ana Sayfa Foto Galeri, Haberler, Magazin, Son Dakika, Video Galeri 4 Ocak 2022 422 Görüntüleme

SEYHAN SOYLU, CANLI YAYINDA DEMET AKALIN VE OKAN KURT’ U İHBAR ETTİ

• SEYHAN SOYLU, CANLI YAYINDA DEMET AKALIN VE OKAN KURT’ U İHBAR ETTİ

Flash Tv’ de yayınlanan “AL SANA HABER” farklı formatıyla Türk televizyonlarının en olaylı programı. “AL SANA HABER” in her gün değişen konuk yorumcularında bugün masada Özlem Uçar, Bahar Candan ve Nihat Doğan vardı.

Moderatör Seyhan Soylu bugün yayında Demet Akalın’ı ve Ebru Gündeş’i kızdıracak öyle iddialarda bulundu ki hem magazincileri hem de habercilerin günlerce gündeminden düşmeyecek bir dosyanın sinyalini verdi ve ekrandan devletin yetkililerine ihbarda bulundu…

Seyhan Soylu aynı iddiaları içeren ihbarı Söylemezsem Olmaz programından sonra şimdi de Flash Tv’ deki kendi programı “AL SANA HABER” de de dile getirdi.

Seyhan Soylu programında medyaya ve devlete seslendi; Ey Devlet- Umumiye yetkilileri Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin boşanmalarının kurmaca olduğu iddia olduğu iddia edilmişti. Geçmişte Çiftlikbank, Solucanbank, Sütbank, Detaymaxinet, Mine Mumcu vs. gibi 67 Titan zincirini deşifre ettim. Bu anlatacağım olayı dikkatle dinleyin. Bu ihbarımızda kamuoyunda bolca karşılık ve destek görecek bir haber. Öncelikle herkes şunu aklına koysun paranın karası beyazı olmaz. Özellikle devletler nezdinde tüm para girişleri O ülkeye yapılan yatırımdır. 100 yıldan fazla İsviçre, Lüksemburg, Lincestain, Andora ya Ada ülkelerine paralar transfer olur ve o ülkenin kasasına nakit döviz girdisi yapılır. Buda uluslararası o ülkenin para ve ekonomisine katkı sağlar. Reza Zarrab ve Zencani gibi yüzlerce adam da ambargo veya boykot konan ülkelerde oluşan para birikimini dışarda güvenli ülkelere taşırlar. Ülkemizde bu süreçte tercih edilen ülke olması uluslararası para akışında ivme, değer kazanır. Bu para sirkülasyonu dünyayı yöneten Tiranları, Evangalistlerin, Siyonisterin olmayan para üzerinden para kazanmasını engeller. ( Traiding ) Kısaca paranın beyazı – siyahı olmaz. Ama bunu deşifre etmek vatana ihanettir. Aynı Reza’ nın Azerbaycan, İran ve Türkiye’ye ihaneti gibi. Bunlar uzun mevzular. Bu trafikten puan ( para )  kazanan Reza’nın kazandığı bu paralardan bir kısmı haydan gelip huya gitmiş. Yani Reza karısı Ebru Gündeş’ten dolayı Demet Akalan ve Okan Kurt ile arkadaş olur. Birlikte özel uçaklarla yurt dışı seyahatleri, ardından bir şirketler kurulur. Şirketlerden biri lojistik firması Dev Tır ordusu kurulur. Lojistik yani ne nakliyat yapılacağı belli olmaz. Fakat Reza Zarrab’ ın ilk olarak bu lojistik firmasına ilk olarak 50 Milyon Dolar para koyduğu ve sonrasında da paralar koyduğu iddiası kulaktan kulağa yayılır. Reza ABD’de paket olur, tutuklanır. Devletinin sırlarını ABD’ de paçasını kurtarmak için deşifre eder. Birçok bakan ve bürokratımızı zor durumda bırakacak kadar ifşalarını iftiralar boyutuna kadar taşır. Cezaevinde bir geye tecavüz ettiği iddiaları gündeme bomba gibi düşer. O sırada Reza’ nın rezaletleri ortaya çıkınca Okan Kurt’un kurduğu şirketin finansörü olarak da sosyal medya da haberleri dolaşınca Okan Kurt aman bu olay bize sıçramasın diye tedbiren hala daha aynı evi paylaştığı o tarihte resmi eşi olan Demet Akalın ile boşanırlar. Ne hikmetse boşanma süresince aniden Demet Akalın’ın evine hacizler gelir. Ve bir anda çift boşanma kararı alır. Bugün milyonlarca mücevheriniz yok bu yüzüğümü 190.000 dolara, şu gerdanlığımı şu kadar milyon dolara gibi hava atan Demet Akalın o tarihte ekranlarda gözü yaşlı koltuklarım dahi gitti deyip serzenişlerde bulundu. Hatta o tarihteki en yakın arkadaşlarından Kerimcan ünlü şarkıcıya koltuk takımları hediye almıştı.  Gerçi Demet sonrasında Kerimcan Durmaz’ı da uçak rezaletinden sonra diğer ünlü arkadaşları gibi bir kalemde silmişti.

Yalnız işin enteresan tarafı o tarihte hacizler var, yandık bittik diyerek ağlayan Demet ve eşi Okan Kurt’ un boşanmadan 3 gün sonra Demet Akalın ile aynı evi paylaştığı ve geceleri gizli gizli formaliteden boşandığı evine girdiği de basında yer aldı.

Şimdi bu iddiaları 2 yıldır ihbar ediyoruz. Konuyu illaki yargıya mı taşıyalım? Onu da yapacağım… Buradan basın yoluyla Yetkililere ihbarda bulunuyorum.  Bu iddialar doğruysa halkı ve devlete hesap verilmeyecek mi? Bu iddialar yenilip yutulacak şeyler değil. Bu soruların cevabını 2 yıldır halk bekliyor.  Demet, Okan, Reza ve Ebru ‘dan açıklama ne zaman gelecek? Yekililer ne zaman bu iddiayı araştıracak?’’

Seyhan Soylu “ALSANA HABER’’ de gündemi günlerce meşgul edecek bir para trafiğini, Demet ile Okan Kurt’un boşanmalarının formaliteden ibaret olduğu sözleriyle gündeme taşıyarak yepyeni bir skandalın dosyasını açmış oldu.

HABERİN VİDEO LİNKİ

https://youtu.be/CvDjb57DjJM

https://youtu.be/CvDjb57DjJM

Yorumlar

Magazin Haberleri