MediaMarkt’ın ‘Futbol Coşkusunun Tam Zamanı’ kampanyası başladı

MediaMarkt’ın ‘Futbol Coşkusunun Tam Zamanı’ kampanyası başladı

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, futbol tutkunlarının Avrupa Futbol
Ana Sayfa Foto Galeri, Haberler, Magazin, Müzik, Son Dakika, Video Galeri 14 Aralık 2021 491 Görüntüleme

SEYHAN SOYLU’DAN FERHAT GÜZEL’E ÇAĞRI; “FERHAT KORKMA BEN SENİ KORURUM”

SEYHAN SOYLU’DAN FERHAT GÜZEL’E ÇAĞRI; “FERHAT KORKMA BEN SENİ KORURUM”

Flash Tv’ de yayınlanan “Seyhan SOYLU ile AL SANA HABER”, kısa sürede Türk televizyonlarının en olaylı, sansasyonlu programı olmayı başardı. Hafta içi her gün saat 15.30 – 17.30 arası canlı olarak yayınlanan programa her gün farklı ünlü simalar yorumcu olarak katılıyor ve renkli konular, bomba haberler gündeme geliyor.

Seyhan Soylu’ nun moderatörlüğünü yaptığı “AL SANA HABER” programı, magazinden siyasete her konunun masaya yatırılıp konuşulduğu tek program olma özelliğini koruyor.

Bu haftanın ilk gününde program yine eğlenceli dakikalara sahne oldu. Sevgilisi Nur Aksoy’dan dayak yiyerek karakola sığınan Ferhat Güzel, magazin gündemine düşünce, Haberin Kraliçesi Seyhan Soylu ve programın yorumcuları bu durumu dillerine doladılar. Nihat Doğan ekranlardan “Eğer burada Ferhat kadına şiddette bulunmuş olsaydı herkes ayaklanmıştı. Ferhat’ ın acilen yayına bağlanıp ağlaması lazım. Kadın Şiddeti Mağduru Derneği var. Kendisine de ulaşılamıyor. Telefonları kapalı. Hayatından endişe ediyoruz.” diyerek Ferhat Güzel’e çağrıda bulundu.

Seyhan Soylu ise “Ferhat korkma, ben seni korurum” derken konuk yorumcu Nurcan Sabur canlı yayında Ferhat Güzel’ i aradı ancak kendisi telefona çıkmak istemediğini belirtti. Daha sonra Nihat Doğan’ a mesaj atarak yakında basın açıklaması yapacağını ve hayatta olduğu bilgisini verdi.

Nihat Doğan yayın sırasında kendisine gelen mesajları okuyarak “Urfalılar şu an mesaj atıyor. Artık Urfalıyım bile demesin diyorlar.” dedi. Seyhan Soylu ise yine Ferhat Güzel’ e “Ferhat, erkeğin güzeli, delikanlının hasosu, ben seni isotla beslerim. Korkma.” diye seslendikten sonra “Tabi biraz güldük eğlendik inşallah kolun bacağın kırılmamıştır. Kırılmışsa bütün hastane masraflarını ben karşılıyorum.” diyerek kahkahalarını tutamadı ve Bahar Candan ile birlikte Ferhat Güzel’in nasıl dayak yemiş olabileceğini canlandırdı. Peçeteden bıyık yaparak karşılıklı bir mizansen yaptılar. Stüdyodakiler ve ekran başında izleyenler bu anları kahkahalarla izledi. Seyhan Soylu, Ferhat Güzel’in dayak olayının perde arkasını “Ferhat Güzel yeni albümünün tanıtımı için ‘Hatundan dayak yedim’ diyerek karakola sığındı.” açıklamasını yaparak ifşa

https://www.youtube.com/watch?v=zEtL79CNb9o&feature=youtu.be

Yorumlar

Magazin Haberleri