Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de

Yeni Nissan Qashqai Türkiye’de

Yeni Nissan Qashqai, İstanbul’da gerçekleştirilen basın lansmanı ile tanıtıldı. Yeni Qashqai, güncellene
Ana Sayfa Haberler 4 Nisan 2024 50 Görüntüleme

Tamer Karadağlı, Şahan Gökbakar’ı affetmedi!

Şahan Gökbakar, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı’nın adres şaşırıp Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni hedef alan paylaşımını tiye aldı. Karadağlı, Göbakar’a paylaşımı nedeniyle dava açacağını duyurdu.

Tamer Karadağlı geçtiğimiz günlerde yaptığı Antalya gezisi esnasında Haşim İşcan Kültür Merkezi’ni paylaştı ve binanın bakımsızlığı eleştirmişti. “Rezalet! Hiçbir şey yapılmamış. Gerçekten utanç kaynağı, inanamıyorum. Bina savaştan çıkmış gibi korkunç durumda. Belediye bunları görmüyor mu?” ifadelerini kullanan Karadağlı, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni topa tuttu. Karadağlı’nın “rezalet” diye bahsettiği binanın işletmesi aslında belediyeye değil, Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü’ne ait olduğu ortaya çıktı.

Tamer Karadağlı’nın adres şaşırması bir de üzerine sert çıkışlar sergilemesi Şahan Gökbakar’ın da gündemine girdi. Tamer Karadağlı’yı fena tiye alan ünlü komedyen, oyuncuyu taklit ettiği videosunda “…Ben, devletin müdürüyüm. Bakar mısınız, görüyor musunuz? Resmen boyasız tahta. Belediye burada hiçbir şey yapmamış. Akıl alır gibi değil. İnsan şaşırıyor ve resmen bunlar karşısında ‘babababa’ diyesim geliyor.” ifadelerini kullandı.

DAVA AÇACAĞINI DUYURDU

Video ile ilgili açıklama yapan Karadağlı, kendisi ve temsil ettiği kurumu ti’ye alan Gökbakar hakkında devleti itibarsızlaştırdığı gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulunacağını ve dava açacağını bildirdi.

Yorumlar

Magazin Haberleri