FG Güngören Akü Servisi 

FG Güngören Akü Servisi 

Güngören akü servisi olarak her an yanınızdayız. Akü değiştirme hizmetlerine ihtiyacınız varsa bizi ara
Ana Sayfa Haberler 20 Mart 2022 187 Görüntüleme

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin AKGÜN İzmir Buca’ da ETY ile alakalı açıklamada bulundu

Türkiye Değişim Partisi olarak, ülkemizin sorunlarını çözerek gelişmiş ülkeler arasında hak ettiği yeri almasını hedefliyoruz. 

 

Halk için çalışan ve üreten aynı  zamanda  halkımızın isteklerinin temel alındığı politikalar hayata geçirmek istiyoruz. Gücünü aldığı halka sorun üreten değil   çare olmaya geliyoruz.

 

Halktan kopuk  değil , iç içe olan bir yönetim anlayışıyla geliyoruz. Koltukta oturarak değil, halkın yanında el ele vererek sorunları çözmeye  geliyoruz .

 

İzmir’e geliş sebebimizden biri de EYT federasyonunun hazırlamış olduğu buca toplantısıdır, toplantıda Türkiye DEğişim Partisi olarak EYT li kardeşlerimizin yanında olduğumuzu haklarını sonuna kadar savunacagımızı ifade ettik. Yanı sıra  halkımızın taleplerini yerinde görmek ,dinlemek  incelemek ve  el ele vererek çözüm üretmektir. 

 

İncelemelerimizde görülmüştür ki :   hayat pahalılığı işçimizin memurumuzun emeklimizin belini bükmüştür. Kapanan iş yerleri mevcut olan işsizlik probleminin katlanarak çoğalmasına neden olmuştur.

 

Sanayicimiz artan girdi maliyetleri karşısında üretimi durma noktasına gelmiş hatta durdurmuştur. Çiftçimiz tarlasına gübre  atamamış , traktörüne mazot alacak parayı bulamamaktadır. Esnafımız sattığı malı yerine koyamamaktadır.

 

Turizmin başkenti olan İzmir imiz de otellerimiz kapanma noktasına gelmiştir. EYT federasyonuyla buluştum;  hak edilmiş anayasal hakları için mücadele vermek zorunda bırakılmışlardır ve mağduriyetleri apaçık ortadadır.

 

Türkiye Değişim partisi olarak bizler artan girdi maliyetlerini düşürmekle işe  başlayacağız .

 

Eskiden olduğu gibi kendi kendine yeter bir ülke hedefliyoruz. Bununla beraber küreselleşen dünyada üretimimizi markalaştırarak gerçekleştirmeyi  hedefliyoruz .

 

Bu sayede küresel pazarda ürünlerimizin katma değerini yükseltmek istiyoruz . Bunu gerçekleştirmek için tanıtım ve pazarlamaya öncelik vereceğiz.  EYT   federasyonu  gibi mağdur olan herkesin arkasında duracağız.

 

Hak edilmiş haklarını almaları için elimizden geleni  yapacağız . Ülkemizde sivil toplumun örgütlerinin  güçlenmesini  sağlayacağız..

 

Ancak bu yolla demokrasinin daha etkin bir şekilde işlerlik kazanacağına inanıyoruz.

 

Değerli İzmir halkı sizler bizim için çok değerlisiniz.  Türkiye değişim partisi olarak her  birinize ihtiyacımız var.

 

Gelin birlik olalım ülkemizi  ulu öder Mustafa Kemal Atatürk ün de dediği gibi muhasır medeniyetler seviyesine  ulaştıralım .

 

DEĞİŞİM hareketine siz de katılın yeni Türkiye nin temellerini birlikte atalım. Ülkesi için mücadele vermek  isteyen  herkesi  Değişim hareketine  bekliyoruz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Kibir hastalık belirtisi mi?

Kibir hastalık belirtisi mi?

Magazin Haberleri