İlk Mini Kent Bostanlığı Çevre İnovasyon ve Eğitim Merkezi’nde

İlk Mini Kent Bostanlığı Çevre İnovasyon ve Eğitim Merkezi’nde

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Çevre İnovasyon ve Eğitim Merkezi'nde ilk defa mini kent bostanlı
Ana Sayfa Magazin 11 Temmuz 2023 151 Görüntüleme

TÜRKİYE’DE BİR İLK: EMANUELE ESPOSITO FRANKIE’DE!

Şehrin en özel konumlarından birinde yer alan muhteşem terasıyla yaza giriş yapan Frankie’de eğlence Thursday’s Club ile doruğa çıkıyor. 13 Temmuz akşamı Frankie terasında gerçekleşecek performansıyla DJ Emanuele Esposito İstanbullularla ilk defa buluşuyor!

Boğaz’ın en özel sahil şeridini şehirle buluşturan Galataport İstanbul’un en nitelikli lokasyonlarından birinde yer alan Frankie, Tarihi Yarımada ve Boğaz manzarasını aynı anda görmeyi sağlayan açık ve geniş terasıyla şehrin en iddialı mekanlarından biri. Thursday’s Club adıyla Perşembe gecelerinde muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde DJ performanslarına yer veren Frankie, 13 Temmuz akşamı dünyaca ünlü isimlerden Emanuele Esposito’yu ağırlayacak.  It’s Not Right, The Sound of Silence ve Missing gibi şarkılara yaptığı mixlerle tanınan DJ, ilk defa Türkiye’de bir performans gerçekleştirecek.

Frankie müzik direktörü DJ Aksak’ın performansıyla gece 21:00’de başlayacak ve Frankie’nin eğlenceli ve sürprizli atmosferiyle ilerleyen saatlere kadar devam edecek. Frankie barının lezzetli kokteylleri, mimar Mahmut Anlar ve ekibi tarafından tasarlanan barın kendine özgü havasıyla DJ Emanuele Esposito’nun ezgileri bir araya gelecek, şehre Frankie eğlencesi damgasını vuracak.

13 Temmuz Perşembe akşamı DJ Emanuele Esposito’nun Türkiye’de ilk defa gerçekleştireceği performansı izlemek, Frankie deneyiminin keyfini çıkarmak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Yorumlar

Magazin Haberleri