Dijital sağlık denince akla yapay zeka geliyor

Dijital sağlık denince akla yapay zeka geliyor

Dijital Sağlık Derneği (DİSADER), sağlık profesyonelleri arasında gerçekleştirdiği dijital eğilim anketi
Ana Sayfa Magazin 1 Mayıs 2023 204 Görüntüleme

Ümit Besen ve Pamela 13 Mayıs’ta Moda Kayıkhane sahnesi’nde

Moda Kayıkhane sahnesi, “Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi?” düetiyle Türk müziğinin unutulmaz ikilileri arasına giren Ümit Besen ve Pamela’yı ağırlıyor.  13 Mayıs’ta gerçeklesek konserin biletleri Biletinial’da satışa çıktı.

BASIN BÜLTENİ-30.04.2023 2016 yılında çıkardığı ve klasikleşmiş şarkılarını rock tarzında yeniden yorumladığı “Başka” albümündeki “Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi?” düetiyle dinleyenlerin beğenisini kazanan arabesk fantezi müziğin usta ismi Ümit Besen ve Türk rock müziğinin sevilen kadın vokallerinden Pamela, Moda Kayıkhane sahnesinde bir kez daha buluşuyor. Türk müziğinin unutulmazları arasına giren bu ikilinin farklı tarzlarıyla renklenecek özel gecenin biletleri Türkiye’nin lider biletleme platformu Biletinial’da satışa çıktı.

1980 yılında çıkardığı “Şikâyetim Var” adlı albümüyle müzik tarihine damgasını vuran ve altın plak için gerekli satışın 10 katı fazlasını gerçekleştiren Ümit Besen, 32 albüm sığdırdığı kariyerinde bir fenomen haline geldi. 2004 yılında çıkardığı “Şehir Rehberi” albümüyle dikkatleri üzerine çeken Pamela ise “İstanbul” şarkısıyla geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Yorumlar

Magazin Haberleri