Beauty of Turkey Kraliçesi Yaren    

Beauty of Turkey Kraliçesi Yaren    

Beauty of Turkey Yarışması’nda final heyecanı Ankara Hilton İn Garden Hotel’de muhteşem bir gecede gerç
Ana Sayfa Foto Galeri, Kültür & Sanat, Magazin 18 Mart 2020 1497 Görüntüleme

ÜNAL GÜNÇ KİMDİR?

ÜNAL GÜNÇ KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olup Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Tekstil ve Moda Tasarımı konusunda eğitim sürecini tamamlamıştır.

Adidas, Lc Waikiki, Adil Işık, Tıffany gibi moda sektörünün önde gelen firmalarına pazarlama ve tasarım danışmanlığı yapmıştır.

Türkiye iç piyasasına İtalya’nın önemli moda markası Rocco Barocco’yu getirip marka konumlandırmasını yapmıştır.

Bu başarılı sürecin ardından Yunanistan’ın en etkili moda markası BSB’yi de Türkiye iç piyasasına kazandırmıştır.

2016 yılında Fashion TV Moda Kanalı tarafından yılın en başarılı marka yöneticisi ödülünü almıştır.

Aynı yıl Fashion TV’nin uluslararası tekstil markası Fashion4you’nun dünya haklarının sahibi olmuştur.2016 yılında çıkardığı koleksiyon dünyada fazlasıyla ses getirmiş olup yine aynı yıl yılın en iyi koleksiyon yapan markası ödülünü internet üzerinden tüketici değerlendirme notu ile kazanmıştır.

Uluslararası birçok yarışmada jüri üyeliği görevini başarı ile yerine getirmiştir. Miss & Mr Fashion TV Türkiye, Miss Fashıon TV Güzellik Yarışmaları.

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destek ile engelsiz yaşam vakfı ŞEREF ÜYELİĞİ’ ne layık görülmüştür.

Engelli çocuklar için TÜBİTAK ile ortak olarak geliştirdiği giyilmesi kolay ürünlerden oluşan tasarımları ile dünyanın birçok ülkesinde ödüle layık görülmüştür.

Türkiye iç piyasasında birçok firmaya pazarlama ve tasarım danışmanlığı yapmasıyla beraber birçok dünya markasının da Türkiye iç piyasasına kazandırılması konusunda başarılı süreçlere imza atmıştır.

Hala kendi markası Fashion4you ile birlikte Türkiye’nin en köklü firmalarından OKÇU ’nün Türkiye ve Dünya piyasasında marka konumlandırma sürecini yönetmektedir

 

Yorumlar

Magazin Haberleri