Beauty of Turkey Kraliçesi Yaren    

Beauty of Turkey Kraliçesi Yaren    

Beauty of Turkey Yarışması’nda final heyecanı Ankara Hilton İn Garden Hotel’de muhteşem bir gecede gerç
Ana Sayfa Foto Galeri, Haberler, Magazin 18 Eylül 2020 809 Görüntüleme

ÜNİVERSİTELER ARASI FUTBOL TURNUVASI

ÜNİVERSİTELER ARASI FUTBOL TURNUVASI

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemi sonrası, Organizasyonunu  POOLPORT  Selçuk Ünal’ın yaptığı, yeni Eğitim-Öğretim yılında farklı üniversite ve bölümlerde okuyan öğrencilerimizin ”Spor Barış ve Kardeşliktir” ilkesiyle , birlik ve beraberliklerini sağlamak, moral ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla yapılacak sosyal bir etkinliğin çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor.

Çeşitli üniversitelerin katılımıyla gerçekleşecek organizasyonu yapan Selçuk Ünal ” Tüm insanlık adına zor bir süreçten geçtik ve geçmeye devam ediyoruz, özellikle bu süreçte en çok etkilenenlerin başında öğrencilerimiz yer alıyor. Bizimde amacımız, yeni Eğitim-Öğretim yılında hem Üniversitelerimize farklı bir etkinlik, hemde öğrencilerimiz için eğitimin  yanında sporu ve eğlenceyide sunmak” diye konuştu.

Organizasyona dahil olacak Üniversiteler başta olmak üzere,  öğrencileride bekleyen büyük sürprizlerin olduğunu söyleyen Selçuk Poolport,  Turnuvanın Final öncesi de ise çeşitli sanatçıların sahne alacağı bir konser ve final maçında da  eski A Milli Futbolcularında oynayacağı bir müsabaka olacağını dile getirdi.

Şimdiden bir çok yazılı ve görsel basının ilgisini çeken organizasyon devletin ilgili kurumlarınında desteği ile büyük bir sosyal etkinliğe dönüşmüş durumda..

 

Yorumlar

Magazin Haberleri