Şevval Sam D&R Turnesinde  Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Şevval Sam D&R Turnesinde Urlalılara da “Rock’ı Sevdirdi”

Ünlü sanatçı Şevval Sam, ikonik rock şarkılarını alaturka ile buluşturduğu “Rock’ı Severiz” adlı yeni a
Ana Sayfa Foto Galeri, Haberler, Magazin, Video Galeri 28 Mart 2021 607 Görüntüleme

ÜNLÜ TÜRK TASARIMCI İKONİK ADİDAS’LARI KİŞİSELLEŞTİRDİ!

ÜNLÜ TÜRK TASARIMCI İKONİK ADİDAS’LARI KİŞİSELLEŞTİRDİ!

Başarılı Türk Pop Art Sanatçısı Sedef Gali, adidas Originals’ın ikonik ayakkabısı Stan Smith’e kendi yorumlarını kattı!

 adidas Originals, kısa bir süre önce plastik atıkların sonlandırılmasına yardımcı olmak için en ikonik silüetlerinden biri olan Stan Smith’i sürdürülebilir bir formda yeniden yorumladı. Başarılı sanatçı Sedef Gali ise 25 Mart Perşembe günü Zorlu Beymen mağazasında, doğadan ilham alan Stan Smith silüeti için farklı kişiselleştirmeler geliştirdi.

 adidas Originals, Stan Smith için yeni bir başlangıç yaparak en başarılı modelini daha sürdürülebilir bir gelecek yaratma yolunda Sedef Gali ile yeniden kişiselleştirdi. Çok yönlü sanatçı Sedef Gali, zamandan bağımsız Stan Smith’in yeni sürümüne kendi ilhamını kattı. Sürdürülebilir kişiselleştirilen ayakkabılar için; Ceviz Mürekkebi, Doğal Boya Seti, Ahşap Boncuk Seti, Doğal Taş Boncuklar, Doğal İpler, Organik Kumaş ve Doğal İpler kullandı.

adidas’ın plastik kirliliğiyle savaşında yeni bir mihenk taşı olan, hikayeli siluete eklenen sürdürülebilir yaklaşımlar markayı sağlam bir şekilde geleceğe taşıyor. Ürünün görünümü aynı kalırken, Stan Smith modelleri bu sezon itibariyla adidas’ın Plastik Atıklara Son Verme yolculuğunda önemli bir adım olacak.

 Tüm sağlık ve mesafe kurallarına uygun bir şekilde, mağazadan satın alınan Stan Smith’leri kişiselleştiren Sedef Gali, ilhamını Stan Smith’ in doğasından aldı.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Magazin Haberleri