Yaza Formda Girmek İçin 10 Öneri

Yaza Formda Girmek İçin 10 Öneri

Kış aylarında gerek mevsim koşulları nedeniyle aktivitelerin ve su tüketiminin azalması gerekse gecelerin
Ana Sayfa Foto Galeri, Haberler, Magazin, Moda 13 Ağustos 2020 1362 Görüntüleme

ÜNLÜLERİN MODA KUMAŞÇI CAFER ANDIÇ’A BİR ÖDÜLDE ALTIN ZİRVE ÖDÜLLERİ GECE’SİNDEN GELDİ.

ÜNLÜLERİN MODA KUMAŞÇI CAFER ANDIÇ’A BİR ÖDÜLDE ALTIN ZİRVE ÖDÜLLERİ GECE’SİNDEN GELDİ.

İş ve Ekonomi Dünyasının birbirinden iddialı markaları ve yılın en iyi sanatçıları “ALTIN ZİRVE ÖDÜLLERİ Gecesi’nde” taçlandırıldı. Yılın en iyileri, muhteşem bir geceyle bu yılın en prestijli ödülleri sahib’lerini buldu.

Cafer Andıç’a bu gece’de Yılın en iyi Ünlülerin Moda Kumaş’çısı ödülü verildi.Ödül töreni Sudatur isimli boğazın en büyük 3 katlı teknesinde bebek’ten kalkarak Boğazın ortasında yapıldı.

Gece  iş,cemiyet,sanat camiasının ünlü isimlerinin katılımıyla çok renkli geçti.Teknede ödüller öncesi 3 ayrı modacınında ürünleri mankenler eşliğinde defileyle sergilendi.

Yurt dışına açıldı

Ünlü kumaşçı Cafer Andıç birçok ünlüye kumaş ve moda tasarımları konusunda destek veriyor… Nişantaşı’ndaki mekânında birçok ünlü ismi ağırlayan Cafer Andıç; yurt dışında da Fransa ve İtalya başta olmak üzere Rusya; Dubai; Kuveyt; Yunanistan; Bulgaristan; Romanya; Arnavutluk; Sırbistan; Hırvatistan gibi ülkelerle çalışıyor….
Modaya da el atan ve birçok defilede yer alan sevilen sosyete kumaşçısı Cafer Andıç; perakende olarak da Sarıyer; Arnavutköy ve Tuzla’da hizmet veriyor…
Cafer Andıç’ın birçok ödülü bulunuyor….

 

CAFER ANDIÇ KUMAŞÇI CAFER, 28.05.2018 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası’na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kumaş Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Kumaş Perakende Ticareti (Manifatura Ürünleri Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Yorumlar

Magazin Haberleri