The Best Hair Extension Salon: The Celebrity Choice!

The Best Hair Extension Salon: The Celebrity Choice!

British TV star Yazmin Oukhellou, while visiting Antalya, ensured she maintained her beauty and car
Ana Sayfa Haberler 4 Temmuz 2024 57 Görüntüleme

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız’ı makamında ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan tebrik ve teşekkür ziyaretleri kapsamında Geyve Belediyesini ziyaret etti. Geyve Belediye Başkanı Selçuk Yıldız, meclis üyeleri ve partililer tarafından karşılanan Erbakan, esnaf ve vatandaş ziyareti de gerçekleştirdi.

Geyve Belediyesini ziyaret eden Erbakan’a kentte sürdürülen çalışmalarla ilgili olarak bilgi verildi. Başkan Yıldız, YRP Lideri Fatih Erbakan’a yerel seçim sürecindeki çalışmalardan ve seçim sonrasında Geyve Belediyesi’nin 3 aylık süreçte gerçekleştirdiği çalışmalar, hazırlanan projeler hakkında ayrıntılı bilgilerden oluşan bir sunum gerçekleştirdi. YRP Lideri Erbakan’a Başkan Yıldız’ı seçim başarısı sebebiyle tebrik ederek 3 aylık süreçteki çalışmalardan dolayı de taktir etti.

YRP Lideri Erbakan Belediye ziyareti sonrasında Geyve merkez çarşısı ve Alifuatpaşa Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyareti gerçekleştirerek 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde verilen destek sebebiyle teşekkür etti. YRP Lideri Erbakan son olarak Tepecikler Mahallesinde Son Durak Simit Saraya isimli işletmenin açılışını gerçekleştirerek 4 saatlik Geyve Programının ardından ilçeden ayrıldı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Magazin Haberleri