Ünlü manken ve oyuncu Tolga Savacı hayatını kaybetti

Ünlü manken ve oyuncu Tolga Savacı hayatını kaybetti

1980’li yıllarda Yeşilçam’a damga vurmuş isimlerden biri haline gelen ünlü oyuncu Tolga Savacı geçirdiği
Ana Sayfa Magazin 8 Eylül 2020 468 Görüntüleme

‘Barçın’dan sektöre iddialı merhaba!

Güçlü sesiyle ve özgün tarzıyla müzikseverlere iddialı bir merhaba diyen ”Barçın”, değerli sanatçı Hüseyin Altın’ın efsanevi şarkısı ”Terk Edilmiş Gibi”yi yeniden yorumladı.

Sözleri Gönül Şen’e, müziği Mustafa Sayan’a ait olan ”Terk Edilmiş Gibi”nin yepyeni ve günümüz alt yapısına uygun düzenlemesi ise Cenk Kandıralı imzası taşıyor.

Barçın, yeniden seslendirdiği “Terk Edilmiş Gibi” şarkısı ile ilgili duygularını ve heyecanını ise şu sözlerle dile getirdi; “Rahmetli Hüseyin Altın’ın eski bir şarkısı ‘Terk Edilmiş Gibi’ beni de derinden etkileyen bir şarkıdır özellikle kızı Hilal Altın’la tanışıp mezar taşında şarkının ilk mısrasının yazdığını öğrenince daha da etkilenip şarkıyı aldım umarım beğenisi ve dinleyeni bol olur.”

Barçın’ın yepyeni projesi “Terk Edilmiş Gibi” şarkısının klibi ise Ferhat Göçer’in evindeki stüdyosunda 6 saate yakın bir sürede çekildi. Ercan Şencan yönetmenliğinde çekilen klipte”Barçın”; şarkının sayısız anılarla ve değerlerle dolu her mısrasını klip görüntülerinde yüzüne de yansıtıyor.

Barçın’ın yeni projesinin prodüktörlüğünü ise son dönemlerin başarılı isimlerinden ‘Erkan Şen’ üstlendi.

Yorumlar

Magazin Haberleri