10.’su düzenlenen Mood Ödülleri’nde yıldızlar geçidi yaşandı!

10.’su düzenlenen Mood Ödülleri’nde yıldızlar geçidi yaşandı!

Burak Akan bu sene  10.'sunu gerçekleştirdiği Mood Ödülleri görkemli bir
Ana Sayfa Foto Galeri, Magazin 5 Mart 2020 498 Görüntüleme

ÇOK YAKINDA SÖZ MÜZİĞİ KENDİSİNE AİT YENİ ŞARKI ÇIKARACAK

ÇOK YAKINDA SÖZ MÜZİĞİ KENDİSİNE AİT YENİ ŞARKI ÇIKARACAK

DERİN IRMAK : ÇOK YAKINDA SÖZ MÜZİĞİ KENDİSİNE AİT YENİ ŞARKI ÇIKARACAK

Genç ve Başarılı Müzisyenlerden Derin Irmak Net D Müzik’te yayınladığı slow şarkısı Asi Melek ile büyük beğeni topladı. Şarkının Söz ve Müziği Derin Irmak’a ait olduğu için Sosyal Medya hesaplarından sanatçıya büyük övgüler geliyor, günümüzde birçok müzisyen şarkılarını başkalarından alıyor. Hayatın tam kalbinde yer alan böyle şarkılar, dinleyenlerin de kalbine dokunucak. Youtube’de kısa sürede 519 bin Organik izlenme oranına ulaşan Asi Melek adlı şarkıya Youtube’de oldukça olumlu yorumlar yapıldı. Başarılı Sanatçı çok yakında yeni bir şarkı çıkaracak.

İlk albümleri “Hepsi Suya Yazıldı”yı 2018’de Pasaj Müzik etiketiyle yayınlayan “Normal Değil”, 2015 yılında Tolga & Funda Yükseloğlu tarafından kuruldu.

Prodüktörlüğü Orçun Sarıpolat, mastering çalışmaları Dave Collins tarafından yapılan yapılan albüme ilk üç klibi “Ayna Ayna”, “Kapat Gözlerini” ve “Kal Benimle” isimli şarkılara geldi.

Önceki gün Barış Benice yönetmenliğindeki 4. Klipleri “Seni Ne Kadar Özledim”i yayınlayan grubun albümündeki tüm şarkıların söz ve besteleri kendilerine ait.

 

 

Yorumlar

Magazin Haberleri