Ralli Sezonu Kristal Karlar Diyarında Açılıyor

Ralli Sezonu Kristal Karlar Diyarında Açılıyor

Petrol Ofisi Maxima 2024 Türkiye Ralli Şampiyonası ilk yarışı olan Sarıkamış Rallisi,  23-25 Şubat tarihl
Ana Sayfa Foto Galeri, Kültür & Sanat, Magazin 5 Mart 2020 2502 Görüntüleme

ALTIN TAÇ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU 2020

ALTIN TAÇ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU 2020

05.Şubat.2020 Çarşamba günü İstanbul / Baltalimani portaxe de gerçekleştirilen , Altın Taç ödülleri sahiplerini buldu. Sanat , Siyaset , Medya ve iş dünyasından bir çok katılımcının ödüller aldığı organizasyonu , KAHYA Medya Yönetim kurulu başkanı Tayfun Kahya ve DADA medya yönetim kurulu başkanı Gizem Deniz KİRİŞCİ  gerçekleştirdi.  Erken yaşta gelin edilen kız çoçuklarına farkındalık yaratmak ve dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen organizasyon da ; Hep birlikte “gelin etmeyin gelin eğitelim” sloganı ön plana çıkarıldı.

Bülent Ersoy

Hande yener

Mahmut Tuncer

Ceylan

Derya bedavacı

Coşkun sabah

Yasin Aydın

Yonca evcimik

Nihan akın

Sagopa Kajmer

Şahin kendirci

Suzan kardeş

Nurcan Sabur

Hande Ünsal

Mine Koşan

Ferah Zaydan

Yener Çevik

Seçil çevik

Canbay&Wolker

Aydilge

Niran Ünsal

Gibi isimler ödüllerini alırken, sosyal medyanın güçlü isimlerinden ; czn Burak , Bülent mert , Ataberk doğan gibi isimlerde ödüllerini aldı.  Sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu ve Dilay Korkmaz’ın gerçekleştirdiği gecede uluslararası bir çok kardeşlik ödülü ülke başkanları ve temsilcileri tarafından güzel mesajlar  ile teslim alındı.

Basın ve konuklar tarafından Yoğun  bir ilgi ile karşılanan Bülent Ersoy, “Yüzyılın divası”  ödülünü almak için sahneye çıktığında bu ödülü “Müzeyyen Senar’ın” mezarına bizzat götüreceğini belirtti . Çok keyifli anların yaşandığını organizasyon , keyifli bir after parti ile sona erdi.

Yorumlar

Magazin Haberleri