Ünlü manken ve oyuncu Tolga Savacı hayatını kaybetti

Ünlü manken ve oyuncu Tolga Savacı hayatını kaybetti

1980’li yıllarda Yeşilçam’a damga vurmuş isimlerden biri haline gelen ünlü oyuncu Tolga Savacı geçirdiği
Ana Sayfa Foto Galeri, Haberler, Magazin 20 Şubat 2020 1946 Görüntüleme

Karacalı işkembe Restaurant’a görkemli açılış

Karacalı işkembe Restaurant’a görkemli açılış

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi’nde hizmet veren Karacalı İşkembe ve Restaurant, görkemli bir açılışla vatandaşların hizmetine girdi. İşletmecliğini Serdar Meşe’nin yaptığı Karacalı İşkembe ve Restaurant’ın  açılışına siyaset ve iş dünyasından bir çok isim katıldı. Karacalı İşkembe ve Restaurant’ın açılış kurdelasını AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Dilaver Sargın kesti. Başkan Sargın, hayırlı olsun dileklerinde bulunurken işletmenin ilçeye büyük bir değer katacağını söyledi

Karacalı İşkembe Restaurant’ın açılışında konuşan AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Dilaver Sargın, işletmeci Serdar Meşe’ye hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan Sargın, ülkenin ekonomik olarak zor bir süreçten getiğini belirten Başkan Sargın, Serdar Meşe ve Selman Irmak’a ilçeye kattıkları değer ve yarattığı istihdamdan ötürü teşekkür etti.

 

Karacalı İşkembe Restaurant’ın işletmecileri Serdar Meşe ve Selman Irmak ise Beylikdüzü’nün kalitesine yakışan bir yer açtıklarını belirtirken, çok geniş bir konsept ile ilçe halkının hizmetinde olduklarını vurguladı. Kebep çeşitlerinden, pideye, çorbalardan, tatlılara kadar pek çok yemek menüsüne sahip olduklarını vurgulayan Meşe, açılışa katılanlara teşekkür etti.

 

Karacalı İşkembe Restaurant’ın açılışına AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Dilaver Sargın, Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Orhan Tıraşoğlu, İş adamı Hasan Özçelik, Turan Altan’da katıldı.

 

Yorumlar

Magazin Haberleri